جمعه, 27 فروردين 1400   4. رمضان 1442
 
instagram twtr fbk telegram Aparat

ویژه دانش آموزان

در این بخش، تدریجا برای دانش آموزانِ مقاطع مختلف تحصیلی،محتواهای مناسبتیِ متعددی ارائه می‌گردد. مربیان و مشاوران خانه‌ی کودک و نوجوان بنیاد محمد (ص) تلاش نموده‌اند تا محتواهای ارائه شده، متناسب با گروه سِنّی مخاطب و حاوی مطالب وجدانی باشد تا بیشترین اثرگذاری را به همراه آوَرَد.

لازم به ذکر است محتوای دوره ی ابتدایی، عموما به همراه یک کار دستی، ارائه شده و دانش آموزان می توانند ثمره ی خلاقیت و کار هنری خود را به عنوان یادبودِ مراسم به منزل ببرند. در انتخاب و طراحی کاردستی‌ها دقت شده که در صورت امکان، کاربردی و مرتبط با موضوع مناسبت باشند. بدین ترتیب دانش آموز با استفاده و دیدن مکرّر کاردستی‌اَش، تذکری که در آن مناسبت خاص به وی داده شده را، به خاطر می‌آورَد و به پروژه‌های پیشنهادیِ هر محتوا عمل می‌نماید.

مربیان گرامی توجه داشته باشند چنانچه خود با محتوا ارتباط برقرار نکنند و یا به نکات تذکری آن عامل نباشند، نمی‌توانند اثرگذاری لازم را در مخاطبان‌شان ایجاد نمایند. گاهی بی حوصلگی یا عدم همراهی بچه‌ها در برنامه‌های مناسبتی، نحوه‌ی ارائه‌ - و نه نقص محتوا - است. با این وجود مشتاقانه منتظر نظرات سازنده‌ی شما در جهت ارتقای محتوای تربیتی اعتقادی به دانش آموزان هستیم.

 

به ما بپیوندید: 

instagram twtr fbk telegram Aparat

  

 
امروز:امروز:1358
این هفته:این هفته:11663
در مجموع:در مجموع:5164437
Center
Pagerank