شنبه, 23 تیر 1403   6. محرم 1446
 
instagram twtr fbk telegram Aparat

درباره سايت محمد (ص)

پایگاه علمی فرهنگی محمد(صلی الله علیه و آله و سلم) فرصتی است برای

 

   آنان که می‌خواهند از دریچه‌ای دیگر و با رویکردی متفاوت با خالق خویش ارتباط برقرار کنند.

   حقیقت جویانی که میخواهند به خویشتن خویش بازگردند.

   آنان که معتقدند برای غرق شدن در روزمرگی های دنیا خلق نشده اند.

   برای تمام جویندگان راه کمال و سعادت.

   کسانی که می‌خواهند معبود خویش را توسط عقل، علم و وجدان بشناسند و محبت او را در جان‌شان بنشانند و تنها او را عبادت کنند. 

در پایگاه محمد، عبارات عقل، علم و وجدان پرکاربردترین مفاهیمی هستند که درباره‌شان گفتگو خواهیم نمود. از آنجا که تعاریف متفاوت و بعضا متناقضی از این مفاهیم شده ، لازم است با آنچه پایگاه محمد، عقل، علم یا وجدان  می نامد آشنا شوید.

این پایگاه علمی فرهنگی که به نام پیامبر مهربانی مزیّن شده، درصدد است با استعانت از رحمت عالمیان – محمد مصطفی (ص) – امکانات متنوعی را برای جویندگان حق و حقیقت فراهم آورد.


دانشگاه مجازی محمد(ص): 

 دانشگاه محمد (ص) دوره‌های متنوعی را برای علاقمندان به شناخت بهتر خود و خالق خود، نحوه‌ی ارتباط با معبود، راه کسب هدایت، سعادت و زندگانی سرشار از موفقیت آماده کرده است.

عزیزانی که در این دانشگاه ثبت نام  می‌کنند، از کلاس‌هایی که به صورت مجازی برگزار می‌شود و همچنین فایل های صوتی و تصویری مربوط به دوره‌ها، مقالات تخصصی و راهنمایی‌های اساتید بهره‌مند خواهند شد. برای آشنایی بیشتر با برخی از دوره ها به معرفی دوره های دانشگاه محمد(ص)  رجوع كنید.

 

شبهات روز:

حق جویی و حق پذیری دو خصیصه‌ی ارزشمند هستند که سبب رشد و کمال آدمی می‌شوند. پژوهش درباره‌ی چالش‌های مربوط به دین و اعتقادات، آن هنگام ارزشمند و اثربخش خواهد بود که به دنبال یافتن حقیقت - و نه دفاع از عقاید و تعصبات خویش - باشیم و زمانی که حقیقت را یافتیم، آن را بپذیریم.

پایگاه علمی فرهنگی محمد(ص) در تلاش است سوالات مطرح شده در حوزه های خود شناسی، خداشناسی، ارتباط با خدا، مسائل تربیتی و فرهنگی را با رویکردی مبتنی بر عقل، علم و وجدان پاسخ دهد.

 

آثار و مقالات:

 در این بخش، مقالات متنوعی در حوزه‌ی علم، عقل، فطرت، تربیت، هدایت، خداشناسی، منجی و ... در اختیار خوانندگان عزیز قرار داده خواهد شد.

 

کتابخانه:

 پایگاه علمی فرهنگی محمد(ص) درصدد است کتب الکترونیکی متنوعی را به زبان های مختلف گردآوری نماید و در اختیار پژوهشگران عزیز قرار دهد.

 

مناسبت ها:

پایگاه علمی فرهنگی محمد (ص) مطالب متنوعی در مناسبت های مهم ادیان بزرگ آسمانی ارائه خواهد کرد.

 
www.mohammadivu.org.MOHR

 

نظرات   

 
#1 Guest 1396-09-19 16:20
این نظر توسط مدیر حذف شده
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

به ما بپیوندید: 

instagram twtr fbk telegram Aparat

  

 
امروز:امروز:1014
این هفته:این هفته:670
در مجموع:در مجموع:7261760
Center
Pagerank