جمعه, 31 شهریور 1396   2. محرم 1439
 
instagram twtr fbk telegram Aparat

ویژه دانش آموزان

در این بخش، تدریجا برای دانش آموزانِ مقاطع مختلف تحصیلی،محتواهای مناسبتیِ متعددی ارائه می‌گردد. مربیان و مشاوران خانه‌ی کودک و نوجوان بنیاد محمد (ص) تلاش نموده‌اند تا محتواهای ارائه شده، متناسب با گروه سِنّی مخاطب و حاوی مطالب وجدانی باشد تا بیشترین اثرگذاری را به همراه آوَرَد.

لازم به ذکر است محتوای دوره ی ابتدایی، عموما به همراه یک کار دستی، ارائه شده و دانش آموزان می توانند ثمره ی خلاقیت و کار هنری خود را به عنوان یادبودِ مراسم به منزل ببرند. در انتخاب و طراحی کاردستی‌ها دقت شده که در صورت امکان، کاربردی و مرتبط با موضوع مناسبت باشند. بدین ترتیب دانش آموز با استفاده و دیدن مکرّر کاردستی‌اَش، تذکری که در آن مناسبت خاص به وی داده شده را، به خاطر می‌آورَد و به پروژه‌های پیشنهادیِ هر محتوا عمل می‌نماید.

مربیان گرامی توجه داشته باشند چنانچه خود با محتوا ارتباط برقرار نکنند و یا به نکات تذکری آن عامل نباشند، نمی‌توانند اثرگذاری لازم را در مخاطبان‌شان ایجاد نمایند. گاهی بی حوصلگی یا عدم همراهی بچه‌ها در برنامه‌های مناسبتی، نحوه‌ی ارائه‌ - و نه نقص محتوا - است. با این وجود مشتاقانه منتظر نظرات سازنده‌ی شما در جهت ارتقای محتوای تربیتی اعتقادی به دانش آموزان هستیم.

 
با عضويت در خبرنامه پايگاه علمي فرهنگي محمد (ص) از آخرين مطالب سايت باخبر شويد.
 
امروز:امروز:1132
این هفته:این هفته:9248
در مجموع:در مجموع:2300766
Center
Pagerank